O tomto webu

Dobrý den, jmenuji se Jakub Čižmař a vítám vás na webových stránkách www.propagacenainternetu.cz.

Internetovému marketingu se věnuji od roku 2008 a v roce 2011 jsem vytvořil webové stránky www.propagacenainternetu.cz.

Tyto stránky jsem vytvořil, abych pro nás všechny sjednotil veškeré informace ohledně propagování se na internetu.

Ať už máte osobní či firemní prezentaci, nebo jakékoli jiné stránky, zde se budeme zabývat tím, jak zvýšit návštěvnost webových stránek, aby vám přinesly maximální užitek.

Najdete zde informace o tom, co je optimalizace webových stránek, jak své stránky vylepšit ale také jak využívat síly internetového marketingu. Věřím, že si zde najde prospěšné informace každý, ať už jste naprostým laikem nebo odborníkem. Pokud jste na těchto stránkách poprvé – začněte zde.

V sekci Nástroje najdete soupis všech internetových nástrojů, které já osobně používám, se kterými jsem spokojen a které vám mohu doporučit. Ať už se jedná o webhosting, fotobanky, správce e-mailového marketingu i jiné, sepsal jsem pro vás jen ty, u kterých mám vyzkoušenou jejich spolehlivost a samozřejmě, za rozumné ceny.

Každý měsíc také píši detailní zprávy o návštěvnosti, ve kterých se zaměřuji na to, jak se mění návštěvnost těchto webových stránek, co ke zvýšení návštěvnosti přispělo, co funguje nejlépe a co ani nestojí za snahu. Podívejte se na měsíční zprávy o návštěvnosti.

Nejste-li si jisti významem nějakého pojmu, vyzkoušejte slovníček.

V případě, že máte nějaké dotazy, návrhy, připomínky, nebo mě chcete z jakéhokoli důvodu kontaktovat, využijte prosím kontaktní formulář 🙂

Přihlašte se do e-mailového kurzu optimalizace webových stránek. Každý týden obdržíte e-mailem jednoduchý tip, který zvládne i naprostý laik a který vám pomůže zvýšit návštěvnost webových stránek. Zároveň získáte zdarma elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí (včetně audio podoby v mp3), která vám objasní, na co si dávat pozor, když vám vaše webové stránky vytváří někdo jiný. Více informací zde.