Proč tu kruci nevychází žádný článek???

Vážení čtenáři a přátelé, nejspíš se podivujete nad tím, proč zde od pátku nevyšel žádný článek. Přestože jsem poslední téměř dva roky striktně dodržoval pravidelnost a zveřejňoval články každé pondělí a pátek, a občas i navíc.
Bohužel po víkendu stráveném v Olomouci jsem jel rovnou do nemocnice, mé partnerce se udělalo zle a já jsem od neděle prakticky pořád v nemocnici (i tento post vytvářím nějak na mobilu). Sára musela podstoupit operaci, ze které se již zotavuje a všechno vypadá dobře, lépe to snad ani dopadnout nemohlo.
Přesto vás prosím, abyste se na mě nezlobili, hned jak to bude možné, mám pro vás přeplněný iPad poznámek z konference Internet Marketing 2013, které vás určitě budou více než zajímat :). A samozřejmě už teď mám v hlavě spoustu dalších článků, jen teď nemám na psaní vůbec pomyšlení.
Děkuji vám za pochopení a těším se, že se brzy vrátíme do starých kolejí, prozatím nám držte palce…

Mohlo by vás zajímat také:

    Nebylo nalezeno

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!