Rychlovka: chystám se na konferenci o e-mail marketingu

Příští úterý, 13.5.2014 se v Praze pořádá konference zaměřená na e-mail marketingwww.emailingkonference.cz.

Samozřejmě se můžete těšit na report z konference, ve kterém se s vámi podělím o ty nejdůležitější poznámky a poznatky, které tam pochytám.

Už se tam opravdu pořádně těším a také doufám, že tam někoho z vás potkám, chystáte se tam také? Na koho se nejvíce těšíte? Napište do komentáře :)

Já se nejvíce těším na Petra Krále a strategie e-mailingu, ale těším se i na segmentaci (Jan Penkala) a Taktiky a kampaně v praxi (Vladan Hejnic)… Snad se dozvím něco nového a zajímavého, co budu moci uplatnit v praxi :)

Mohlo by vás zajímat také:

    Nebylo nalezeno

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

2 komentáře u Rychlovka: chystám se na konferenci o e-mail marketingu

  1. Pingback: Rychlovka: chystám se na konferenci o e-mail marketingu | RSS ze světa

  2. Petra Z. napsal:

    Díky za zajímavý článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!