Všechno Nejlepší k Narozeninám PNI – Po Druhé!

Slavíme :)

A je to zase tady, čas opravdu letí jak voda. Právě dnes slaví web PropagaceNaInternetu.cz své druhé narozeniny. Je tomu přesně rok, co jsme společně slavili první narozeniny a je tomu přesně dva roky, co vyšel úplně první článek na tomto webu – Jak vyhledávače stanoví pořadí výsledků vyhledávání.

Čeho web PNI za ty dva roky dosáhl a kam se posunul?

Za první dva roky života se na webu PNI objevilo celkem  25,379 unikátních návštěvníků.

Zobrazilo se celkem 90,119 stránek.

Je zde celkem 233 příspěvků a 1.188 komentářů.

Uff… I když každý měsíc píšu měsíční zprávy o návštěvnosti, moc mě těší, když vidím tato čísla 🙂

Ale kam se PNI posunula od svých prvních narozenin?

Potkávejte lidi! Vypněte taky někdy ten počítač!

Přesně před rokem jsem psal narozeninový článek ještě z USA, kde jsem se setkal s Patem Flynnem a Maren Kate. Tato dvě setkání mi otevřela oči a do té doby jsem znal lidi pouze a jen na internetu. Už před rokem jsem měl jasno – musím se setkávat se stejně naladěnými lidmi.

Přiletěl jsem do ČR, dva týdny na to jsem se zůčastnil srazu Webtržníků v Olomouci a po dalších třech týdnech se konal první Internet Marketing Sraz. Od té doby jsem poznal spoustu nových přátel, se kterými jsme v neustálém kontaktu.

Internet Marketing Sraz už se dokonce konal i v Praze 🙂

Od lidí, se kterými se často setkávám se neustále mám také co přiučit (každý se vlastně věnujeme jinému – i když příbuznému oboru), což mě nutí se neustále rozvíjet a posouvá mě to vpřed…

To co slíbíte, udělejte! Aneb – lepší pozdě, nežli později

Ve článku před rokem jsem mluvil o tom, že mám v plánu spustit první podcast o internetovém marketingu v ČR. I když to nějakou tu dobu trvalo, v únoru letošního roku se to všechno spustilo a Propagace Na Internetu Podcast je na světě.

Podcast si v době psaní tohoto „blahopřání“ poslechlo více než 1.200 lidí – wow 🙂

Podcast se těší samým skvělým ohlasům a opět – i když mě to stojí spoustu práce, spoustu úsilí a spoustu času… Dělám to rád 🙂.

Podcast – „check“

Redesign

Propagace Na Internetu prošla také ve svém druhém roce života redesignem. Na webu se prostě musí neustále pracovat 🙂

Stále blíže internetovému marketingu, a pořád nám to klape…

Propagaci Na Internetu jsem založil proto, abych vytvořil opravdu kvalitní zdroj informací o tom, jak propagovat své podnikání na internetu. Nic podobného, co by mi dané informace poskytlo, tady v tu dobu prostě nebylo…

Učil jsem se nejrůznější techniky internetového marketingu proto, abych mohl propagovat pouze své/naše projekty. Stále jsem striktně odmítával jakékoliv nabídky na práci. Jenže čím více se internetovému marketingu věnuji, tím víc mě baví…

Proto se to postupem času nějak všechno zlomilo, a já začal pomáhat i klientům. Klienti a zakázky přibývají a přestože tak nějak nevím, kam dřív*, připadám si, že jsem konečně v životě nabral ten správný směr :).

*Nikdy jsem nevěděl kam dřív skočit (od nějakých 15 let), ale ono je to nějak čím dál tím horší 😀

A pokračujeme v krasojízdě…

S webem PNI mám pořád hodně plánů, nejde to tak rychle, jak bych si představoval, ale nemůžu bohužel věnovat všechen svůj čas tomuto webu. Každopádně – Propagace Na Internetu se neustále vyvíjí a já v žádném případě nemám v plánu polevit

Další rok bude určitě opět v mnohém zlomový 🙂

No tak co? Popřejte naší malé PNI také 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

6 komentářů u Všechno Nejlepší k Narozeninám PNI – Po Druhé!

  1. Petr napsal:

    Gratuluji 🙂

  2. Kamil Staš napsal:

    Skvělé dva roky, ať Ti elán vydrží i nadále Jakube.

  3. Kvasnička Jan napsal:

    Velká gratulace, 2 roky je krásná doba!

  4. Taky se přidám ke gratulacím. Sám vím, jak těžké je na internetu v něčem pokračovat dlouhodobě a pravidelně. S rychlostí, jak se všechno okolo tebe mění, někdy člověk ztratí motivaci být konzistentní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!