Že by se Konečně Objevil Kurz SEO, Který Jde Správnou Cestou?

Optimalizace webových stránek - SEO

Kurzů, školení a knih o optimalizaci webu pro vyhledávače je spousta. Část z nich je dobrá, ta druhá né až tak. Jenže témeř všechny mají podobný problém – jsou velmi složité. V oblasti SEO je obrovské množství informací (stejně jako v každém jiném oboru). Musíte se hodně učit, hodně studovat a neustále zkoušet a testovat, abyste byly zdatným SEO odborníkem.

Jenže kolik lidí má za cíl být SEO odborníkem?

Většina lidí chce a potřebuje jen získat nové zákazníky pomocí svých webových stránek.

A zde je zakopaný pes – běžný podnikatel nepotřebuje být SEO specialistou. Potřebuje dostat informace o tom, jak využít webové stránky a to v co nejjednodušší formě.

Před nějakou dobou jsem narazil na webové stránky www.seoakademie.cz. Nejdříve jsem byl docela skeptický, ale po shlédnutí videa, které bylo včera uvolněno, se mi start docela zalíbil.

Autor – Martin Domes, je autorem tištěných i digitálních publikací a svému oboru rozumí. V úvodním videu se mi líbí, že problematiku SEO vysvětluje velmi jednoduše.

Zjistil jsem totiž jednu věc – čím více se člověk pohybuje mezi SEO specialisty, tím více je terčem dohadů a kritiky ohledně každého použitého slova, nebo čehokoli, co udělá. A tímto jsou ovlivněny i vědomosti, které předává dál. Rozhodl jsem se (už dávno), že na tohle nikdy nebudu brát ohledy a vždy si budu razit svojí cestu, tedy skrze tyto webové stránky pomáhat lidem, kteří specialisté nejsou, nebudou a být nechtějí. Prostě jen potřebují získávat nové zákazníky pro své podnikání.

Připadá mi, že má Martin stejný pohled na věc, ale zase – nechvalme dne před večerem, zatím pustil jen jedno video… Uvidíme, jak to půjde dál…

Mrkněte se sami, co si myslíte o SEO akademii vy?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

2 komentáře u Že by se Konečně Objevil Kurz SEO, Který Jde Správnou Cestou?

  1. jenda napsal:

    Je to snuska blabolu. Domes je takovy brouk pytlik, co splacal rady/nerady z diskuznich for a starych clanku. Kdo trochu o SEO neco vi, tak to zjisti po prvnim poslechu. Skoda, ze takovy kurz nedela nekdo opravdu zkuseny. Treba Prokop nebo Kubicek pripadne nekdo z H1, DW. Pak by to melo smysl.

  2. Zdeněk Hejl napsal:

    Je to takový poměrně zmatený. Vizuální prezentace ve style Prezi taky přehlednosti nepomůže. To, co mi ale přišlo nejhorší, je monotónnost projevu. Přiznám se, že jsem v půlce na chvilku usnul:)

    A o autorovi jsem slyšel naprosto poprvé. Stejně jako tomu bylo u SEO školy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!