Zajímavý Červencový Obsah, Který Vám Možná Utekl…

Doporučená Četba

Přestože je léto a lidé se svým pracovním záležitostem příliš nevěnuji, na internetu je spousta opravdu kvalitních informací, které stojí za to shlédnout.

Protože jste možná (stejně jako já) neúnavní a pracujete stejně tvrdě, nebo dokonce ještě tvrději, než po zbytek roku, mám tady pro vás souhrn zajímavého obsahu z internetu z července roku 2012.

Některé články jste pravděpodobně četli, ale určitě si zde najdete něco, co vás osloví a co vám v uplynulém měsící uteklo :).

Začněme doma…

Zajímavosti českého internetu

Pokud jste si vychutnali první Plaváčkův článek o negativním SEO, určitě doporučuji přečíst si i druhý díl. Plaváček také napsal pěkný článek o nadpisech.

Super krok-za-krokem postup optimalizace webu z pohledu konzultanta napsal Martin Kolčaba na svém blogu.

Nejen na nadpisy, ale na seo texty obecně se zaměřil i Lukáš Pítra ve svém (skvělém!) článku. Pokud jste jej nečetli – pusťte se do toho. Must-read :).

Martin Matejka pěkně shrnul zprávy – reporty. Pokud spolupracujete s nějakou marketingovou agenturou, Martin v článku povídá o tom, jaké informace a v jaké podobě byste si od této agentury měli vyžádat a dostávat.

Musím ale uznat, že drtivou většinu času jsem věnoval spíše zahraničním webovým stránkám o marketingu na internetu, zde máte to (podle mě) nejzajímavější…

Zahraniční webové stránky

Kvalita je sice celkem otřesná, semtam vám něco zařve, nebo zabzučí, ale pokud rozumíte mluvené angličtině a máte dostatečně pevné nervy, nenechte si ujít Hangout from India. Matt Cutts společně s dalšími odborníky vám povykládá o SEO. Kvalitativně hrůza, obsahově k nezaplacení. Konference je formou otázky a odpovědi, takže narazíte na spoustu zajímavých problémů.

Varování – video má téměř hodinu – udělejte si kafe 🙂

Velmi dobrý článek o skomírání SEO jako takového vyšel na webových stránkách magazínu Forbes. Vřele doporučuji.

Ze života – 100 lekcí, které jsem se naučil díky SEO v průběhu deseti let. Docela pěkné počtení ze života jednoho SEO specialisty.

Dále se mi moc líbil článek o obsahu, takový kompletní průvodce obsahem. Najdete zde i chyby, kterým je dobré se vyvarovat.

Z oblasti sociálních sítí vydal Social Media Examiner 16 kreativních tipů, jak využívat Twitter pro svůj business. Z počátku si sice řeknete, že všechno znáte, ale později jsou tipy celkem zajímavé. UPDATE 2018 – na Online Business Tranformation vydali novou, aktualizovanou a kompletní příručku How to use Twitter for business, určitě doporučuji mrknout ;).

No a tento si šetřím na závěr – parádní šesti-měsíční plán na budování zpětných odkazů. Plán je popsán detailně a polopatisticky, jestli vás nic nezaujalo, tenhle článek si přečíst musíte – domácí úkol :).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

3 komentáře u Zajímavý Červencový Obsah, Který Vám Možná Utekl…

  1. Michal napsal:

    Díky moc za měsíční shrnutí nového zajímavého obsahu. Jsem rád, že si můžu přečíst jen to nejzajímavější a ušetřit tak čas. Ještě jednou díky!

  2. Pingback: Říjen 2012: Důležité Informace, Které By Vám Neměly Uniknout | Propagace na internetu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!