3 Knihy „50 Způsobů Jak Získat Zpětný Odkaz“ Pro Čtenáře Propagace Na Internetu

Jak získat zpětný odkaz

Vánoce se blíží a tak jsem se rozhodl, že i pro vás, čtenáře propagacenainternetu.cz si připravím nějaké ty dárky :). Zakoupil jsem 3 knihy 50 způsobů jak získat zpětný odkaz od Michala Kubíčka a právě ty chci dát vám.

Nevíte, o co se jedná? Přečtete si více o knize 50 způsobů jak získat zpětný odkaz.

Není v mých silách dát tuto knihu každému, přeci jen stojí 199,- kč :), takže se vás chci zeptat na jednu otázku:

Jakým zajímavým způsobem se vám v uplynulém roce podařilo přivést nové návštěvníky pro váš web?

Vítěz bude vyhlášen 28.12.2012 v pátečním článku v 18:00.

Odpovědi pište zde do komentářů a tři z nich, které se mi budou líbit nejvíce, dostanou za odměnu zmíněnou knížku :).

Vyplňte prosím správnou e-mailovou adresu, pokud zvítězíte, budu s vámi potřebovat navázat kontakt ;).

A proč do komentářů? Doufám totiž, že se zde objeví spousta zajímavých a originálních nápadů na linkbuilding a zvýšení návštěvnosti webu. No a to si nechci nechat pro sebe, ale chci, aby to posloužilo i ostatním čtenářům PNI.

Nebudu to více protahovat, už se těším na vaše odpovědi, takže pište pište. A nezapomeňte sdílet článek s ostatními 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

13 komentářů u 3 Knihy „50 Způsobů Jak Získat Zpětný Odkaz“ Pro Čtenáře Propagace Na Internetu

 1. Michal napsal:

  Do zásilek obsahujících lokátory jsme přiložili kartičku s textem pro zákazníky: „Dejte Vašim přátelům dárek a my ho zaplatíme za Vás. Až se Vás budou ptát, k čemu máte na klíčích ten zvláštní přívěsek a Vy jim odpovíte, řekněte jim také, že si lokátor u nás na LOCATEIT.EU můžou pořídit taky a JEN DÍKY VÁM o 50,-Kč levněji, když do poznámky u objednávky uvedou Vaše celé jméno. Děkujeme, že s námi děláte ostatním radost.“
  Několik objednávek s využitím této slevy nám opravdu dorazilo. Stačilo vytvořit zákazníkům představu, co udělat, když se jich někdo zeptá na náš lokátor a oni si ji vybavili a řekli o nás.
  Jedna paní dokonce telefonicky poděkovala a ptala se, jestli slevu na její jméno může využít více jejich kamarádek. Brzy na to dorazili 2 objednávky od jejich kamarádek.
  Tohle sice návštěvnost nijak dramaticky nezvedlo, ale přineslo to konverze a o to šlo.

 2. Counter napsal:

  dal som si spraviť 10 000 letákov, kde nebolo nič napísane iba názov web stránky a potom som to vlastnoručne roznosil po schránkach

  • Jakub napsal:

   Také velmi zajímavé, hlavně to, že to opravdu zabralo 🙂 to by mě nenapadlo roznášet pouze název webových stránek 🙂

 3. Tomáš napsal:

  K fotografii na své FB skupině o ženské kráse jsem napsal „Nahá zde“ a přiložil odkaz na affiliate s erotickýma potřebama zkrácený přes bit.ly.

 4. Pavel napsal:

  Začal jsem si psát blog, nejedná se o nic světoborného, spíš o shrnutí vlastních zkušeností s mým minipodnikáním.
  První návštěvníky jsem získal více méně podlým způsobem a sice, že jsem dal odkaz na svůj článek do diskuse pod tématicky příbuzným článkem na jednom podnikatelském serveru. Zanedlouho mi přišel mail od redaktora tohoto serveru, že mi zřejmě odkaz bude adminem smazán, ale článek se mu velice líbil a poprosil mě, zda by jej mohl uveřejnit na jejich serveru. Souhlasil jsem a od té doby mi chodí pravidelně návštěvníci z tohoto serveru.
  Dokonce si odkazu na článek všiml na jejich facebook profilu jedna z ikon diskuzních fór Michal Kolesa, a poctil jej svým komentářem. Nevím jistě, zda i on zanechal stopu svojí návštěvou na mém blogu, ale pokud tomu tak bylo, nesmírně si toho vážím:-)

  • Jakub napsal:

   Já upřímně nevidím nic špatného na odkazu v komentáři. Pokud je odkaz i komentář přínosný, je určitě namístě. A je super, že se ti tak podařilo odstartovat návštěvnost a navázat spolupráci 🙂

 5. Pingback: Veselé Vánoce Všem Čtenářům Propagace Na Internetu :) | Propagace na internetu

 6. Milan Michal napsal:

  Hodně vydělaných financí se snažíme skloubit s dobročinností. Skupujeme použité, ale i nové, levnější oblečení, na které následně ručně našíváme, popřípadě vpisujeme odkaz na náš magazín + motivační mota pro děti. Toto oblečení následně darujeme různým nadacím a organizacím, které se starají o sirotky a děti bez rodiny, jež mají z takových dárků nesmírnou radost. Občas jsou naše trička vidět v nějakém článku a reportáži, což nám přinese pár návštěvníků. Primárně ale chceme peníze investovat do reklamy, která pomůže hlavně dětem, jež si to zaslouží. Věříme, že jim tyto dárky alespoň trochu osladí život.

  • Jakub napsal:

   Milane tohle je výborný způsob… Je skvělé pomáhat ostatním, potom si nepochybně zákazníci najdou i vás :). Skvělý nápad a líbí se mi to, že jste ochotni pomáhat těm, kteří pomoc potřebují.

  • machrhoumr napsal:

   Sorry Jakube za trošku offtopic, ale todle je super nápad, navíc koukám, že si vůbec nějaké organizace tyto oděvy od Vás vezmou. Máme spoustu oděvů, které vyhazujeme jen proto, že nejsou úplně top (módnost, nepatrné vady, malé velikosti atp.) a nejsme schopni sehnat organizaci, která by byla ráda za perfektně protříděné zboží. Nechceme někde vyhazovat „odpadky“, chceme darovat oblečení u kterého poznáme, že by z něj měl někdo radost. Za každé info budu rád.
   Každopádně nápad a hlavně to následné zapojení (vyšívání atp.) je super!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!