Nová e-Kniha Michala Kubíčka – 50 Způsobů Jak Získat Zpětný Odkaz

Jak získat zpětný odkaz

Dnes máme na programu článek z oblasti optimalizace webových stránek. Do této oblasti samozřejmě spadá i tvorba zpětných odkazůlink building.

Rád bych vám tedy představil novou knihu Michala Kubíčka s názvem 50 způsobů, jak získat zpětný odkaz.

Musím se přiznat, že knihu se mi ještě nepodařilo přečíst… Proč vám ji tedy doporučuji a jak vůbec můžu vědět, že za to stojí?

Je to jednoduché.

Základem pro tuto knihu bylo totiž Michalovo školení, kterého jsem se zůčastnil minulé léto. Všech 50 způsobů jsme si postupně prošli a tudíž vím, že vám tato kniha s link buildingem pomůže.

V knize najdete (jak název napovídá) 50 postupů, jak získat zpětný odkaz. Některé jsou velmi snadné a zaberou vám jen několik vteřin, jiným je potřeba věnovat času poněkud více. Přesto se vám investice do této knihy vrátí velmi rychle.

Dokonce, jak správně poznamenal Drago ze 404m.com, i díky těm nejjednodušším technikám můžete velice rychle zaznamenat nové konverze na vašem e-shopu.

Pokud chcete malou ochutnávku, doporučuji podívat se na vybraných 10 způsobů, jak získat zpětný odkaz ze školení Michala Kubíčka. Těchto deset způsobů jsem rozdělil do dvou článků:

Kniha navíc prošla velmi důkladnou kritikou Plaváčka, kterého pravděpodobně všichni znáte :).

Michal již dříve napsal velmi kvalitní knihy – je autorem knihy Velký průvodce SEO a spoluautorem knihy 333 tipů a triků pro SEO. Je velmi uznávanou autoritou v oboru.

Knihu 50 způsobů jak získat zpětný odkaz můžete zakoupit na Michalových stránkách zde v ceně 199,- kč (toto není affiliate link ;).

PS: Pokud se chcete o budování zpětných odkazů dozvědět více, můžete začít zde v kompletním průvodci tvorbou zpětných odkazů.

Četli jste Michalovu knihu? Co si o ní myslíte? Doporučili byste ji také ostatním? Povídejte 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

2 komentáře u Nová e-Kniha Michala Kubíčka – 50 Způsobů Jak Získat Zpětný Odkaz

  1. Radek napsal:

    Určitě bych ji doporučil. Někdo si řekne, že je to třeba málo stránek, za tolik peněz, ale tahle kniha se nečte jen jednou.

    • Jakub napsal:

      Přesně tak… Navíc často když čtu knihu, která má rozsah 300-400 stránek odborného textu, ve finále mé poznámky nejdůležitějších informací zahrnou stejně jenom několik stránek formátu A4, takže ne vždy znamená čím více tím lépe 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!