A Je To Tady! Výherci Knih „50 způsobů jak získat zpětný odkaz“

Jak získat zpětný odkaz

Přesně před týdnem jsem se vás zeptal, jakým zajímavým způsobem se vám podařilo přivést návštěvníky na své webové stránky. Třem nejzajímavějším způsobům jsem zároveň slíbil knihu Michala Kubíčka „50 způsobů jak získat zpětný odkaz“.

Je sice pravda, že kniha už je v prodeji nějakou tu dobu, ale i tak jsem myslel, že bude mnohem více lidí, kteří ji budou chtít získat zdarma :).

No ale nic s tím nenadělám… Pojďme se tedy podívat, kdo dostane co nevidět do své e-mailové schránky novou literaturu 🙂

První dvě místa snad není ani potřeba hodnotit, jasnými vítězi jsou:

Michal, který získal mnoho návštěvníků offline virálem s lokátory, které prodává na www.locateit.eu. Blahopřeji Michale, skvělý nápad – knížka je tvoje.

Michal Milan, který z vydělaných peněz nakupuje oblečení, na které následně dodává motivační motta a adresu svých webových stránek. Trička následně daruje do dětských domovů dětem, kteří takové věci potřebují. Skvělé a ušlechtilé Michale, také posílám knížku.

No ale určit posledního vítěze nebylo příliš jednoduché. Ani v jednom případě se totiž nejednalo o nic extra výjimečného. Nakonec jsem se rozhodl dát poslední knihu Pavlovi. Přestože získávání návštěvníků skrze komentáře u tématicky příbuzných článků je běžné – rád bych poukázal na to, že pokud se opravdu snažíte pomoci uživatelům dotyčného webu a komentář s odkazem bude opravdu přínosný, pravděpodobně získáte mnoho návštěvníků, a o to přeci jde ne?

Všem výhercům srdečně gratuluji a všem vám přeji krásné prožití zbytku roku. No a hlavně, abyste do toho nového vykročili tou správnou nohou 😉

No a pokud jste knihu nevyhráli, nezoufejte, kdykoli si ji můžete zakoupit zde. A 199,- zase není nijak vysoká cena :).

UPDATE: VÝHRY ROZESLÁNY! VÝHERCI, ZKONTROLUJTE SI SVÉ E-MAILOVÉ SCHRÁNKY 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

4 komentáře u A Je To Tady! Výherci Knih „50 způsobů jak získat zpětný odkaz“

 1. Honza napsal:

  Jé, tak to je škoda, že to čtu až teď. (když se mi minule tak dařilo) Ale popravdě jsem se k vyhrané knížce zatím nedostal. A za druhé kdoví zda bych vymyslel něco originálního.
  Já třeba nabízím přivýdělek psaním článků a občas má dotyčný/á svůj blog, tak si řeknu o odkaz a třeba jim to i propojím.

  • Jakub napsal:

   Škoda no Hozno 🙂 ale příště se snad zůčastníš, chce to přidat PNI do čtečky a sledovat nové články 😉 nebo pokud nepoužíváš čtečku, tak články na email…

 2. Michal napsal:

  Děkuju za výhru! Rád se z knihy dozvím něco nového a snad se nám některé tipy podaří brzy aplikovat.

  • Jakub napsal:

   Zdravím Michale, určitě se vám to podaří, většina z těchto padesáti způsobů se dá zrealizovat poměrně rychle a snadno 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!