E-mail Marketing na Profesionální Úrovni

E-Mail Marketing

Zaujal vás e-mail marketing?

Pochopili jste v kompletním průvodci E-mail Marketingem, že by se měl stát neoddělitelnou součástí vaší propagace na internetu?

Chcete opravdu pomocí e-mail marketingu přivádět nejen návštěvníky, ale také platící zákazníky?

E-mail marketing na profesionální úrovni nemusí být výsadou jen několika vyvolených. Ono na něm vlastně není nic nijak složitého. Ovládání je snadné a o textech jsme si toho řekli mnoho.

I vy tedy můžete provozovat e-mail marketing jako profesionálové

Webové stránky stránky Propagace na Internetu mají za úkol ukázat vám, že i jako naprostý laik si můžete zvýšit návštěvnost svých webových stránek.

Ovšem udělat z vás profesionála na e-mail marketing je nad rámec možností tohoto webu.

Jak jsem se zmínil již dříve, já pro svůj e-mail marketing využívám službu SmartEmailing.

Proč?

 • Uživatelské rozhraní – ovládání služby je velmi snadné, zvládne to každý. E-mail marketing je stejně složitý, jako práce v programu Microsoft Word.
 • Statistiky – SmartEmailing nabízí různá sledování a statistiky, které jsou k provozování e-mail marketingu potřeba.
 • Výuka – za společností SmartEmailing stojí David Kirš, který je v oblasti e-mailového marketingu naprostou jedničkou. Dobře ví, o čem mluví… Ovládáním a správou vás David navíc provede pomocí videonávodů. Žádný problém ;).
 • 30 denní zkušební program zdarma – můžete si e-mail marketing vyzkoušet během prvních 30 dní zdarma.
 • Spolehlivá technická podpora – zpočátku jsem byl také laikem a s některými věcmi jsem prostě potřeboval pomoci. Ať jsem měl jakýkoli problém, vždy byl rychle vyřešen. A to je u e-mail marketingu velmi důležité.

Jednou jsem měl s e-mail marketingem problém. Jak jsem zmínil v měsíční zpávě o návštěvnosti za květen 2011, prakticky celý e-mail marketing mi spadl na hlavu.

A jak jsem zmínil i ve zprávě, dobrou službu/společnost poznáte právě ve chvíli, kdy vznikne problém. SmartEmailing mi vše urychleně pomohl dát do pořádku a ještě jsem dostal opravdu výraznou slevu na služby.

Proč o tom ale mluvím?

Profesionální školení e-mail marketingu

David pořádá online video školení e-mail marketingu. Ano správně – On-Line.

Nemusíte tedy nikam dojíždět a přesto se můžete zúčastnit profesionálního školení.

7 Nejdůležitějších Věcí na E-mail Marketingu

 1. Jak vytvořit vlastní e-mail marketingovou strategii
 2. Jak vytvářet efektivní obsah, který osloví vaše odběratele
 3. Jak budovat vlastní databázi
 4. Jak spravovat e-mail marketingovou kampaň
 5. Jak vše správně analyzovat, vyhodnocovat a optimalizovat
 6. Jak vše prakticky plně automatizovat, aby systém vše udělal za vás
 7. Jak dělat E-mail Marketing naprosto legální cestou

EmailAcademy
Všech těchto 7 základních stavebních pilířů e-mail marketingu vám David objasní na školení EmailAcademy – Tajemství Odhaleno.

Jako bonus navíc získáte:

 • Neomezený Přístup do členské sekce EmailAcademy po Zbytek Vašeho Života
 • Klíčové Prvky Reklamy, která Prodává
 • 22 Absolutně Nezbytných Tipů  pro Zvýšení Návštěvnosti Webu

David si je také naprosto jistý přínosem jeho školení.

Je natolik přesvědčen o tom, že jeho školení vám dá přesně to, co slibuje, že nabízí Garanci – pokud nebude kurz odpovídat vašim představám, můžete z něj do 30 dnů odstoupit a své peníze dostanete bez dalších otázek zpět.

Myslím, že Davidova nabídka je více než štědrá. Neriskujete vůbec nic – můžete jen získat. Pokud se chcete o jeho školení dozvědět více informací, podívejte se na EmailAcademy.

Všichni, kdo čtete tyto webové stránky, víte, že si zakládám na tom, aby tento web byl co nejvíce prospěšný a vyhýbám se laciným reklamám. Služby společnosti SmartEmailing však osobně využívám po celou dobu provozu tohoto webu a jsem s nimi maximálně spokojen. Nemohu je tedy jinak než s klidným svědomím plně doporučit 😉

Výše uvedené odkazy jsou odkazy partnerského programu, pokud se skrze odkazy zaregistrujete na školení, nebo si objednáte služby u SmartEmailingu, mohu získat podíl ze zisku. Pokud tak učiníte, velmi si toho vážím a v každém případě se na mě (ostatně jako vždy) můžete obrátit s jakýmkoli dotazem. Ceny jsou samozřejmě stejné jako za běžných okolností. Pokud máte s tímto partnerským programem jakýkoli problém, můžete následovat tyto odkazy – SmartEmailing a EmailAcademy, které nejsou partnerskými odkazy a já to samozřejmě plně respektuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!