New Feature Unlocked!!!

New Feature Unlocked!!!

Omlouvám se za použití titulku v angličtině, ale přišlo mi, že se tato „herní fráze“ bezvadně hodí.

Jak jsem psal již v minulém článku, návštěvnost zde neustále roste… A mimo jiné se zde setkávám i s lidmi, kteří nejsou v oblasti internetového marketingu a propagace na internetu žádnými nováčky.

Od začátku jsem měl v plánu tuhle možnost zavést, ale chtěl jsem počkat na vhodný okamžik.

A myslím, že ten okamžik už přišel…

Jste zvědaví? 🙂 čtěte dále…

Rozhodl jsem se otevřít možnost tzv. „guest postů„, tedy článků, které zde mohou napsat čtenáři.

Co je to Guest Post a k čemu je dobrý?

Guest Post, volně přeloženo jako článek návštěvníka, vám dává možnost se na tomto webu podělit o své zkušenosti.

Jednoduše napíšete článek, který bude na tomto webu zveřejněn a pod článkem budou uvedeny informace o vás jako o autorovi a také odkaz na vaše webové stránky.

Tímto způsobem můžete získat nové návštěvníky pro svůj web, kteří se o vás dozví touto cestou (a jinak by se o vás dozvědět nemuseli).

Psaní takových článků je jednou z nejefektivnějších možností získávání návštěvníků. Pokud napíšete článek, který se bude lidem líbit, ti se o vás budou chtít dozvědět více a tudíž se podívají i na vaše webové stránky. Je zde tedy šance, že získáte nové pravidelné návštěvníky.

Zároveň také získáte zpětný odkaz, jak jsme si řekli už v sérii článků o Budování Zpětných Odkazů.

Pravidla pro psaní Guest Postů

Chcete-li na tyto webové stránky napsat článek, rád bych upozornil na pravidla, které je potřeba dodržet:

 1. Téma článku musí souviset s propagací na internetu a zvyšováním návštěvnosti. Opravdu chci zachovat tématičnost tohoto webu. Pokud si nejste jisti, je-li článek vhodný, ptejte se 🙂
 2. Článek musí obsahovat hodnotné informace. Článek musí být pro čtenáře opravdu přínosný.
 3. Rozsah článku by měl být přibližně 2 normostrany (1 NS = 1.800 znaků včetně mezer). Pokud ovšem bude článek opravdu hodnotný, může být rozsáhlý dle potřeby.
 4. Články musí být napsány informativním způsobem. Nesmí obsahovat reklamu ani partnerské (affiliate) odkazy. Tohle není PR web ani nic podobného. Chcete-li čtenáře oslovit a získat nové návštěvníky pro svůj web, ukažte, že jim dokážete pomoci a že stojíte za to, aby vás následovali.
 5. Vyhrazuji si právo jakýkoli článek bez udání důvodů nepříjmout.

Jak postupovat?

Pokud zde chcete zveřejnit článek, pošlete mi jej v e-mailu. Nejste-li si jisti, jestli by byl článek vhodný a ještě jej nemáte napsaný, klidně se mě ptejte.

Můžete mi například napsat téma článku a o čem byste chteli psát a klidně se se mnou poradit.

Dobré je také, pokud mi ke svému článku zašlete i svou fotografii. Článek potom působí osobnějším dojmem. Toto však není podmínkou, pokud je vám zveřejnění fotografie nepříjemné.

V závěru článku budou následně uvedené informace o vás a také odkaz na vaše webové stránky, na váš účet na facebooku či twitteru (budete-li chtít) a podobně.

Pokud mi budete psát e-mail, napište prosím do předmětu e-mailu „Guest Post“ pro snadnou identifikaci, ať vás při tom množství e-mailů nepřehlédnu :).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

3 komentáře u New Feature Unlocked!!!

 1. Pingback: Ne Vždy Jde Vše Podle Našich Představ... | Propagace na internetu

 2. tech-4edu.com napsal:

  I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself or did you hire someone to do it for you?
  Plz nswer back as I’m looking tto create my oown blog
  and would like to know where u got this from. appreciate it

 3. Výborné príspevok . Aj naprosto láska Táto
  stránka. Pokračovať v dobrej práci !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!