Otázka na Čtenáře – Pochlubte se!

Pochlubte se

Návštěvnost na webových stránkách PNI neustále krásně roste.

Pořád sem chodí více a více nových návštěvníků. Já vám toho o sobě prozradil spoustu a také bych se rád dozvěděl něco o vás.

Jsem rád, když se mohu podívat, na čem pracují čtenáři PropagaceNaInternetu.cz.

Proto bych v tomto článku měl na vás všechny malou prosbu

Když se zde u různých článků objevují komentáře, mám možnost se na dané webové stránky podívat a udržovat si tak přehled o tom, kdo navštěvuje tento web…

Komentářů se však neobjevuje tolik, kolik zde chodí návštěvníků (což je samozřejmé…).

Přesto bych vás rád požádal, abyste mi u tohoto článku zanechali komentář o tom, kdo jste a na čem pracujete. Kromě toho, že se budu moci podívat na váš web, budete mít také vy čtenáři možnost dozvědět se něco o sobě navzájem :).

Třeba se vám pomocí tohoto webu podaří najít budoucí partnery, nebo související webové stránky, se kterým si budete moci navzájem pomáhat… Například pomocí vzájemné výměny článků a podobně…

A abychom to spojili i s troškou inspirace, napište do komentáře také jednu věc, která vám při vaší propagaci na internetu nejvíce pomohla.

Samozřejmě do komentáře napište jen to, co sami chcete sdílet s ostatními čtenáři. Nepište nic, co je vám nepříjemné…

Zároveň prosím dodržujte pravidla komentářů, do pole „Jméno“ napište opravdu své jméno, nepoužívejte názvy firem, společností, webů ani klíčová slova a podobně… Takové komentáře jsou automaticky mazány… rád rozvíjím vztahy s lidmi – né s weby ani firmami 😉

Já začnu s prvním komentářem…

Ahoj, jmenuji se Jakub a provozuji webové stránky propagacenainternetu.cz, ze všeho nejvíce mi k rozjezdu webu pomohla účast na školení o linkbuildingu, o kterém jsem následně napsal dvoudílný článek a který přivedl první návštěvníky…

A v pondělním článku pro vás mám připravenou zajímavou novinku týkající se tohoto webu 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

13 komentářů u Otázka na Čtenáře – Pochlubte se!

 1. Ahoj,

  rád ti sem napíšu komentář. Podnikám na internetu cca 4 roky v různých odvětvích. Přes různé zakázky a drobné webíky jsem se dostal k vlastním projektům. Tečkou za děláním webů pro mě byla zakázka pro U:fona, pro nějž jsem realizoval kompletně web a eshop.

  Poté jsem se věnoval projektům jako realitní server, slevový server (slevoweb.cz, který byl před rokem touhle dobou 11. největší a já ho prodal).

  Minulý rok jsem se naplno začal věnovat affiliate bizu. Nejprve jako marketér, kdy jsem propagoval různé programy a zkoušel různé metody a co zabere. Nakonec jsem byl nespokojen se software, který tyto firmy používají a začal jsem vyvíjet vlastní. Tomu se teď věnuji nejvíce. Pokud by někoho zajímalo, tak se jedná o software AffilBox.cz. Zákazníkům se snažím nabídnout mimo software i co nejlepší podporu při vytváření a správě provizního programu (založeno na zkušenostech jak marketéra, tak obchodníka (mám i eshop)).

  O všech mých aktivitách píšu blog http://www.bugovo.com, kde shrnuji vše o mém podnikání a zdarech či nezdarech.

  • Jakub napsal:

   Ahoj Mário,
   díky za komentář, tvé stránky čtu velmi rád a vřele doporučuji i ostatním 🙂 jinak AffilBox.cz se mi jeví také velmi zajímavě a plánuji jej blíže prozkoumat…

 2. Turek napsal:

  Ahoj
  jmenuji se Kamil Staš

  na internetu se pohybuji už strašně dlouho, tipuji od roku 1996 stále sním o podnikáni a stále jen o tom povídám či píši. Až v posledních měsících jsem se od všeho odprostitl a začal tvořit stránky pro následný affilate, či prodej reklamy naplno. Ale stále ještě nemám živnostenský list na něj snad brzo dojde. Proto taky sleduji Jakubovy stránky a to nejen z pohledu přínosných informací, ale líbí se mi jak to hned od začátku to vše vypadá profesionálně a s jakým elánem tvoří tento blog. Taky mě zajímá jaké návštěvnosti dosáhne přece jen cílí na celkem malý výsek lidské činosti.

  Ale zpět k sobě o internetu, běhání, čajovnách , Itálii, fotografováni píši na svém blogu http://www.mojeokoli.cz viz úvodní odkaz. Jinak stránka která mi dělá zatím největší radost je stránky o Frýdku-Místku v kterém bydlím a snažím se jej dokonale zmapovat na internetu. Teď aktualně se peru s Googlem, abych stránky dostal v klíčových slovech nahoru na Seznamu už není kde růst, proto koukám i zde. Jinak připravuji stránky na affilate a reklamnu na témata zážitky, dárky, Itálie, čaj .

  Jinak chtěl jsem se zeptat Jakube kdybychom ve FM či OV uvažoval o srazu lidí kolem tvorby a provozování stránek, uvažoval by jsi o návštěvě takového setkáni? Nebo i další čtenáři. Nechtěl bych dělat takový OVsraz, jako spíš setkání pár lidí někde a nezávazně si popovídat na téma které z diskuze vznikne.

  • Jakub napsal:

   Ahoj Kamile, díky za pěkný komentář 🙂 tvé stránky si pěkně pročtu… A o srazu bych ani moc neuvažoval a rád bych se zúčastnil 😉

 3. Holina napsal:

  Ahoj, takovou výzvu nemůžu nechat bez ohlasu,

  začal jsem s budováním pasivního příjmu na internetu před půl rokem. První byl MFA web, http://www.gormit.eu. Po půlroce vytrvalého linkbuildingu a aktualizacích jsem na něm vydělal na Skliku zhruba 50 Kč. Něco je špatně. Návštěvnost slušná, ale nestačí.

  Poté jsem se tedy rozhodl pro Affill na http://www.damske-hodinky.eu. Prozatím žádný prodej. Zase něco špatně. Provozuji současně dva eshopy, kde se sice nějaký haléř utrží, ale je to vyčerpávající.

  Nově otevírám adult stránku a jestli nepojede ani to, balim fidlátka 🙂 PNI mi pomohl velice, hlavně v linkbuildingu a SEO, za což díky. Kdybys náhodou třeba postřehl, kde je ta chyba na těch mých webech, budu vděčen za jakoukoliv poznámku. Díky Jirka

  • Jakub napsal:

   Ahoj Holino,
   Na weby se mrknu a dám ti vědět 😉 díky moc za komentář a hlavně jsem rád, že se tento web líbí..

   Jinak i kdyby adult stránka nevyšla, tak to v žádném případě nevzdávej – chce to čas a chybami se člověk učí. Jeden z pětice mých nejváženějších podnikatelů na internetu – Mark Mason v jednom ze svých podcastů řekl – „Most people that failed in internet marketing failed because they quit too soon…“

   Chce to jen vytrvat a jako všude jinde – makat a zlepšovat se 😉

  • LukasP napsal:

   Pouze pár informací o druhém webu aneb proč jsi nic nevydělal?

   1) Vivantis a jejich hodinky.cz – Potřebuješ tak 3000 prokliků (odhadem 😀 ), aby jsi něco prodal, na tvých stránkách tak může jít o roky.. Dej tam jiný affil jiného eshopu
   2) Minimum informační hodnoty. Ty přeci svými stránkami přesvědčuješ a doporučuješ produkty návštěvníkům, kteří si je pak zakoupí. Na tvých stránkách jsou bohužel pouze copy fakta, což je rozhodně škoda.
   3) Fungující affiliate weby mají za sebou hodiny a hodiny práce. U tvého webu není ani přeložená šablona a bohužel není tam vidět moc té práce, která nakonec rozhoduje o úspěchu a neúspěchu.

   Ber to pouze jako můj pohled. Něco si z toho můžeš vzít nebo naopak ne 😉 hodně štěstí

   • Holina napsal:

    Díky za postřehy, rozhodně je neberu na lehkou váhu. Například jsem netušil, že je to takový trouble s hodinky.cz. Je pravda, že ty bannery vidím všude 🙂

 4. Pavel napsal:

  Taky sem občas nakouknu. Děláme weby a SEO, spíš menší projekty. Web: http://studiobambasek.cz

 5. Lukáš napsal:

  Mé jméno je Lukáš Rousek a mezi moje oblíbené aktivity patří hledání novinek a užitečných online aplikací na internetu a kterým věnuji spousty času a také se jim věnuji na svém webu.

  PNI je pro mě velice užitečný a praktický web kde opravdu naleznu odpovědi na hledané informace. Na jiných webech je spousty informací o SEO atd. , ale když se chcete dozvědět jak něco udělat musíte si objednat jejich služby což na tomto webu neplatí.

  Díky za užitečné rady. Lukáš

 6. Petr Vaníček napsal:

  Ahoj,
  jmenuji se Petr Vaníček a co se týče internetu a působení na něm, tak jsem ve své podstatě začátečník. Jsem student IT na UPCE a v souvislosti se studiem jsem loni na jaře spustil osobní blog na kterém se zabývám, překvapivě, zejména věcmi týkajícími se IT (Google, cloud, linux a poslední dobou W8).
  Moje první „pisálkovství“ pramení odhadem z roku 2008, kdy jsem napsal několik článků na SWmag.cz.
  A až do loňska se nic nezměnilo.
  Jinak se již 5 let účastním počítačových táborů našeho občanského sdružení jako IT instruktor, z toho třetí rok jako hlavní.

  Už mě nic nenapadá a díky za tvůj blog. Dnes jsem ho objevil a div se můj prohlížeč pod náporem téměř 40 otevřených odkazů tvého blogu nezhroutil. 🙂

  • Jakub napsal:

   Skvělé Petře 🙂 děkuji za informace, podívám se ja tvůj blog, jsem zvědavý…

   A děkuji za uznání – jsem rád, že se ti web líbí a doufám, že ti pomůže s tvými problémy 😉

 7. Jiří napsal:

  Ahoj, jmenuju se Jirka, a mou doménou jsou domény 🙂
  Provozuju web, který má pomoci s výběrem domény.
  http://www.lepsidomeny.cz
  Mou motivací je zlepšit zdější situaci, protože lidé i v roce 2015 stále chybují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!