Podcasty o Propagaci Na Internetu a Internetovém Marketingu, které Poslouchám a Doporučuji

Podcasty - Propagace Na Internetu

Často se mě lidé na různých setkáních i zde na webových stránkách propagace na internetu ptají, jaké podcasty poslouchám.

Používám iPhone, takže dostat se k podcastům je velmi jednoduché. Pokud si trošku zabrouzdáte po iTunes, najdete jich desítky.

Které ale opravdu stojí za to?

Ze kterých jsem za léta načerpal nejlepší znalosti a nejvíce informací?

Pokud to chcete vědět i vy, přečtěte si dnešní článek, kde se na všechny tyto podcasty podíváme 😉

Bohužel pro ty, kteří neovládají angličtinu, téměř všechny podcasty jsou v angličtině. Žádný pořádný podcast v češtině jsem doposud nenašel, právě proto se snažím už tak dlouhou dobu donutit se k tomu, abych vytvořil první pořádný podcast o propagaci na internetu 🙂

Internet Business Mastery

Hned ze začátku na vás vychrlím tento podcast. Internet Business Mastery podcast obsahuje hodně přes stovku episod a všechny jsou opravdu vynikající. V každé episodě se Sterling and Jay zaměřují na jedno konkrétní téma, plus vám vždycky sdělí i nějaký bonusový tip.

Sterling a Jay jsou opravdu mistři v podnikání na internetu a jejich rady mají nedocenitelnou hodnotu.

Pokud nevíte kde začít – Internet Business Mastery je jasná volba! Podcast #1.

Copyblogger – Internet Marketing for Smart People podcast

Tento podcast je zaměřený spíše na copywriting, ale i tak jej vřele doporučuji, hlavní hrdinové Brian Clark, Robert Bruce a hrdinka Sonia Simon moc dobře znají svůj obor a veřte, že se zde mnoho přiučíte.

Copywriting je pro vaše webové stránky velmi důležitý. A kde jinde se chcete učit, než od těch nejlepších? Podcast #2.

Smart Passive Income podcast

Pat Flynn byl mezi prvními, kdo mě uvedl do tohoto světa online podnikání. Dlouhou dobu jsem se učil jen a pouze od něj – když jsem jej na začátku roku 2009 našel, byl víceméně ve svých začátcích. Přečetl jsem celý jeho blog a byl jsem opravdu nadšený, když spustil i SPI podcast.

Přestože je SPI podcast více zaměřený na podnikání na internetu, můžete se zde hodně přiučit i v oblasti internetového marketingu. A zaručeně vás tento člověk velmi pozitivně naladí :).

PS: S Patem Flynnem jsem se i osobně setkal a věřte – i v reálném světě je to stejně úžasná osobnost jako na svém blogu.

MasonWorld – late night internet marketing podcast

Mark Mason dělá již mnoho let internetový business jen jako bokovku. Miluje svou práci a miluje také internet a podnikání. Z jeho podcastu pocítíte, že je dělá opravdu proto, že to miluje. Mám jeho podcasty moc rád a i když není tak metodický a pravidelný, jeho podcasty obsahují kvalitní informace.

Jo a zbožňuju jeho znělku v pozdějších episodách 🙂

The Lifestyle Business podcast

Podcast dvou internetových podnikatelů/partnerů, z nichž jeden žije v USA a druhý se přestěhoval na Filipíny. Podnikají na internetu společně již několik let a jsou velmi úspěšní.

Přestože je tento podcast spíše motivačního charakteru – pánové vás pozitivně naladí na internetové podnikání, i tak zde najdete nějaké užitečné informace. Tento podcast bych však doporučil poslouchat až později, až skončíte s Internet Business Mastery a dalšími hodnotnějšími podcasty.

Social Media Marketing with Michael Stelzner

Relativně nový podcast, za kterým stojí Michael Stelzner ze Social Media Examiner. Tento podcast ještě nemám doposlouchaný celý, ale co jsem prozatím slyšel se mi moc líbilo.

Pokud se chcete dozvědět více o sociálních sítích, lepší podcast jsem nenašel ;).

Extra bonus na závěr – Mário Roženský

Nedávno spustil svůj vlastní podcast Mário Roženský. Podcasty jsou zaměřené na affiliate marketing, takže pokud děláte cokoli na internetu – je určený právě vám.

Affiliate marketing a správná implementace partnerského programu je totiž jedním z nejmocnějších internetových prodejních kanál.

A co dál?

Mohl bych zmínit ještě další desítky podcastů, které jsem vyzkoušel, nicméně jejich kvalita již není tak závratná a věřím, že s tím, co jsem popsal výše máte na dny, týdny i měsíce o zábavu postaráno :).

Jaké podcasty posloucháte vy? Podělte se s námi, přece si je nebudete škudlit pro sebe :). Budu moc rád, když se zde v komentářích rozvije diskuze s dalšími kvalitními podcasty, o kterých jsem třeba dříve ani nevěděl. Mile rád si je poslechnu ;).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

3 komentáře u Podcasty o Propagaci Na Internetu a Internetovém Marketingu, které Poslouchám a Doporučuji

 1. Děkuji za uvedené mého podcastu. Já sem hodím svou sbírku

  Smart Passive Income – total nutnost pro každého, kdo chce podnikat na internetu

  pár pro zábavu a doplnění:
  The Foolish Adventure Show
  Foundation
  Internet Business Mastery
  The Lifestyle Business Podcast
  The Random Show
  Viperchill

 2. Michal Hantl napsal:

  Díky za tipy,
  já mám zatím oblíbený:
  http://www.startupsfortherestofus.com

  Je to pro vývojáře, kteří se chtějí vydat cestou solo/micro-preneurshipu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!