Tvorba Obsahu

Tvorba Obsahu - kompletní průvodce

Proč je obsah webových stránek tak důležitý?

Protože obsah je důvod, proč na vaše webové stránky chodí návštěvníci. Pokud máte fantastický design, návštěvníka oslníte. Pokud však na vašem webu nenajde nic, co by jej zajímalo, se slovy „moc pěkná stránka“ odejde a už se nejpíš nevrátí.

Kvalitní obsah vám otevírá možnosti, jak si se svými návštěvníky začít vytvářet kvalitní vztah. Budete-li na svém webu publikovat informace, které vaše zákazníky zajímají, budou se rádi vracet.

Kromě toho kvalitní obsah webu buduje autoritu vám a vašemu podnikání. Pokud budete vy kvaltním zdrojem informací, zákazníci budou nakupovat raději u vás, než u konkurence.

Vytvářet kvalitní obsah ale není nic jednoduchého nebo jednorázového. Chce to znalosti, chce to zkušenosti a hlavně – chce to časovou investici. Můžete si sice obsah koupit, ale kdo ví o vašem oboru podnikání více, než vy samotní?

Hodnotný a pestrý obsah zvyšuje vaši autoritu nejen u zákazníků, ale také u vyhledávačů. Vyhledávače mají kvalitní a unikátní obsah rádi. Navíc se díky nejrůznějším spojením, která budete v obsahu používat, můžete zobrazovat ve výsledcích vyhledávání na dotazy, na které byste třeba ani nemuseli přijít.

A přesto vám mohou vydělávat peníze…

V tomto kompletním průvodci se podíváme tvorbě obsahu pořádně na zoubek, držte si klobouky 🙂

Předčlánky:

Série článků o tvorbě obsahu:

  1. Úvod do tvorby obsahu
  2. Kvalitní Obsah jako Rozcestník a Stěžejní Bod
  3. Plánování Obsahu a Obsah Jako Takový

Různé formy obsahu:

  1. Text
  2. Audio a Video
  3. Živé Akce

Postupně budou přibývat další články, které budu v sérii o tvorbě obsahu zveřejňovat, máte se na co těšit 😉