Workflowy? Ano – Další Adept Do Balíčku Nepostradatelných Nástrojů

Workflowy - nepostradatelný nástroj

Za poslední dva měsíce se mi nástroj Workflowy neuvěřitelně osvědčil při práci. V tomto článku vám Workflowy přiblížím a také se s vámi podělím o to, k čemu se tento nástroj dá využít a proč byste jej měli vyzkoušet také.

Co Workflowy umí? Vytvořit seznam. Jako když jdete do obchodu – prostě seznam.

No a kolik Workflowy stojí? Nic – jsou zdarma 😉

Workflowy vám jednoduše umožňuje vytvořit si seznam. Jakoukoli položku seznamu můžete dále větvit. Jednotlivé položky můžete také skrývat a otevírat tak, aby bylo ve vašem pracovním prostoru jen to, co právě potřebujete.

S jednotlivými položkami můžete libovolně manipulovat, přesouvat je, měnit pořadí, upravovat… A všechno je naprosto jednoduché a rychlé.

No a to je v podstatě vše…

Zní to velmi jednoduše…  a právě v jednoduchosti je krása tohoto nástroje.

Upřímně – dříve mě ani nenapadlo, že by se se seznamem dalo tak dobře pracovat :). Vše jsem si psal do Evernote (poznámky) a byl jsem spokojený. Jenže tvorba seznamu, přesněji řečeno – rozsáhlého stromu myšlenek, je spíše bližší myšlenkové mapě. To dává celému textu úplně nový rozměr a pracuje se s tím mnohem pohodlněji.

Natolik jsem si zvykl na používání Workflowy, že právě zde začínám každý svůj projekt, ať už se jedná o článek, podcast, analýzu webu, návrh webu či cokoli jiného.

Každý projekt začíná sbíráním informací – píšu si tedy vždy osnovu informací a všechno, co mi příjde k dané práci relevantní – nápady, inspirace a podobně. Pak se v jednotlivých bodech začnu více „šťourat“, takže začnu položky větvit dále a přidávat poznámky a texty, mazat, měnit pořadí, aby to všechno dávalo smyl atd. Když už můj projekt obsahuje vše potřebné, zakončím to TO-DO seznamem, který mě provází zpracováním celého projektu. Pak už si jen odškrtávám to, co je hotovo.

Workflowy mám navíc stále u sebe – vše se synchronizuje online, přístup do aplikace mám přes internetový prohlížeč, svůj telefon nebo tablet. Každá důležitá myšlenka tedy okamžitě putuje do příslušného seznamu.

Workflowy je prostě skvělý nástroj, který vám určitě doporučuji vyzkoušet. Základní verze je zdarma. Má jediné omezení – a to na počet položek, které můžete měsíčně vytvořit. Pokud ale nezpracováváte neustále složité projekty, při kterých vytváříté sáhodlouhé seznamy každý den, pak vám i tento základní počet jednotek nakrásno vystačí :).

Ještě jste Workflowy nevyzkoušeli? No tak šup – www.worfklowy.com.

Máte s Workflowy také zkušenosti? Jak se vám s tímto nástrojem pracuje? Co nějaké tipy a triky? Podělte se s námi v komentářích 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

1 komentář u Workflowy? Ano – Další Adept Do Balíčku Nepostradatelných Nástrojů

  1. Kvasnička Jan napsal:

    Můžu jedině doporučit, perfektní nástroj, který využívám denně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!