Balím kufry a mizím!

Balím kufry a mizím

Sbalil jsem si kufr, připravil notebook na pořádný zápřah, vzal si nejdůležitější programy pro případ problémů a vydal se na výlet.

Vyrazil jsem na takovou polo pracovní-rodinnou cestu navštívit svého bratra do Kalifornie ve spojených státech amerických.

Cílem tohoto „pracovního“ výletu je:

 • rozšířit si obzory v oblasti internetového marketingu a propagace na internetu,
 • rozšířit si obzory a nakoupit/objednat/poshánět zboží do našich Bazarů Měšec a
 • strávit čas s bratrem, který se svou manželkou právě přivedli na svět dalšího člena rodiny.

Nyní jsem již na místě v oblasti Laguna Niguel (cca hodinu cesty od Los Angeles) a zatím vše vypadá, že bude bez problému 🙂

Za největší cíl této cesty jsem si stanovil osobní setkání s Patem Flynnem (SmartPassiveIncome.com), který žije v San Diegu, což je necelou hodinu cesty po dálnici.

Už jsem Patovi poslal e-mail a vzhledem k tomu, že jsem s ním již v minulosti skrze e-maily několikrát komunikoval a vždy byl více než přátelský a vstřícný, věřím, že se mi podaří jej „vytáhnout“ alespoň na kávu.

Na druhou stranu, když jsem s ním naposled komunikoval, neměl ještě zdaleka takovou návštěvnost a tolik starostí, kolik má dnes. Doufám tedy, že si najde alespoň chviličku času.

Zároveň bych buď od Pata nebo na internetu rád zjistil o co nejvíce nadcházejících událostech, na kterých bych mohl nabýt nových znalostí a poznatků ohledně propagace na internetu.

Nevím, jak dlouho zde budu a kdy se vrátím do České Republiky – mé odhady jsou mezi jedním a třemi měsíci (to je nejdelší doba legálního pobytu na elektronickou žádanku ESTA).

Každopádně provoz zde na webových stránkách PNI nebude v žádném případě omezen. Mám s sebou vše potřebné a články budou vycházet i nadále každé pondělí a pátek. Vzhledem k cestování, které vyšlo zrovna na prvního a druhého února, jsem ještě neměl možnost zpracovat statistiky návštěvnosti, zpráva za měsíc leden tedy vyjde v pondělí…

Internet dnes sjednocuje prakticky celý svět. Přesto věřím, že zde mohu pochytit spoustu zajímavých zkušeností.

Budu se tedy z tohoto výletu snažit vytěžit co nejvíce nejen pro sebe, ale také pro všechny čtenáře PropagaceNaInternetu.cz.

Prozatím přeji krásný odpočinkový víkend! 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

4 komentáře u Balím kufry a mizím!

 1. Ondra napsal:

  Držím palce ať ti to vyjde, Patt je pro mě absolutně top blogger a těším se na report ze setkání s ním 😉

 2. Holina napsal:

  Doufám, že postřehy od Patta se objeví i tady, ikdyž ty nejpřínosnější si pravděpodobně necháš pro sebe. Já bych to tak udělal 🙂

  • Jakub napsal:

   Zdravím Holino, pokud se mi podaří něco zajímavého zjistit, ať už od Pata nebo kdekoli jinde, tak se samozřejmě o vše podělím, nic tajit nebudu 😉 nemám zapotřebí si něco nechávat jen pro sebe 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!