Brány E-mailové Akademie Se (po roce) Opět Otevřely

E-Mail Marketing

Je tomu rok, co jsem se přihlásil do Email Academy Online. Moc mě zajímalo, jak bude kurz vypadat a tak mi to nedalo a přihlásil jsem se. Navíc po prohlášení, že celý rok se další Email Academy neotevře, nebylo o čem přemýšlet.

Kurzem jsem prošel a jako člověk, který se o e-mail marketing opravdu zajímá, jsem měl také možnost jej posoudit s nadhledem. S kurzem jsem však byl velmi spokojen.

Dnes se otevřely brány dalšího (letošního) kola Email Academy Premium a s nimi se otevřelo první video:

-> 7 tajemství úspěchu na internetu <-

pokud jste si tedy Email Academy loni nechali utéct, letos máte opět příležitost se zúčastnit a stát se součástí komunity Email Academie (která mi sama o sobě dala mnoho nových kontaktů a nových partnerů).

Pro koho je tento tréning určen?

  • Pro začátečníky, kteří o email marketingu vědí jen to, že něco takového existuje a že to má potenciál vydělat spoustu peněz. Dostanete veškeré informace, které potřebujete, abyste i jako naprostý laik spustili svůj emailový marketing.
  • Pro pokročilé, kteří si sílu email marketingu vyzkoušeli a vědí, že to, co se o jeho potenciálu povídá, je pravda. Dozvíte se spoustu věcí, které jste předtím nevěděli a pozvednete svůj email marketing na efektivnější úroveň.

Pro koho tento tréning určen NENÍ?

  • Pro ty, kteří vědí všechno. Dozvíte se spoustu nových věcí, které stejně nikdy neaplikujete, stejně jako vlastně „všechno“ ostatní.
  • Pro ty, kteří chtějí zbohatnout rychle a bez práce. Úspěch vyžaduje (stejně jako všechno ostatní) práci a sebeobětování.

Stojí to za to?

No, přesvědčte se sami 😉 zde totiž získáte:

-> Vstup do tréningu ZDARMA <-

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!