Email Academy Premium a Proč Byste Měli Být U Toho?

E-Mail Marketing

Brzy bude startovat další online kurz emailového marketingu Davida Kirše. Akce ještě oficiálně nezačala, ale už se můžete registrovat jako partneři (no vlastně i jako nedočkaví zákazníci 🙂 jako například já).

Provize pro partnery, dárky a atmosféra předcházející spuštění programu je jako vždy velkolepá.

Ale ještě na úvod bych rád poznamenal toto:

Email Academy Premium (jak se kurz nazývá) není jen nějakým ponzi schematem, kdy prodáte službu, inkasujete provizi a je vám už jedno, že je zákazník nespokojen. Tedy alespoň já to takhle nikdy nedělám a podobný produkt bych nikdy nepropagoval.

Kurzem Email Academy Online (minulý rok) jsem si osobně prošel a jako člověk, který se Email Marketingu věnuje už několik let, můžu s klidným srdcem říct, že program za to opravdu stojí. Obsahuje spoustu velmi hodnotných informací, které dají nováčkům i pokročilým v oblasti emailového marketingu vše, co potřebují, aby mohli naplno rozjet svůj emailový marketing.

David před rokem prohlásil, že ti, kdo se do kurzu přihlásí, budou mít svou konkurenční výhodu v podobě znalostí po celý rok. Jinými slovy, že kurz už v daném roce neotevře.

A to také dodržel.

Každý účastník má tedy náskok před konkurencí, protože podobné znalosti není tak snadné získat.

Ale proč o tom mluvím, když kurz ještě není spuštěn?

Protože pokud máte své webové stránky, na které vám chodí cílová skupina, která by kurz emailového marketingu ocenila, máte možnost si nějakou tu korunku přivydělat také. Brzy totiž vypukne affiliate akce a předprodejní fáze. A na to je vhodné se připravit už teď.

  • Provize z každého prodeje je 2.500,- kč
  • Kurz bude stát 5.700,- kč
  • Prvních 30 nejlepších partnerů získá hodnotné dárky v ceně více než milion korun.

-> Podívejte se na Davidovo video <-

kde vám celý systém provizního systému v rychlosti představí a ukáže vám i jednotlivé odměny pro nejlepší partnery.

Jak jsem zmínil již v úvodu – nedoporučuji nic, o čem nejsem přesvědčen, že za to stojí. Ale Email Academy za to stojí každopádně. Takže – myslím, že pokud máte relevantní čtenáře, měli byste být u toho také 😉

Jo a ještě, už je funkční i odkaz pro zákazníky, pokud byste (spolu se mnou) chtěli být akční a mezi prvními 😀

Na závěr bych se vás chtěl na něco ještě zeptat…

Zúčastnili jste se, nebo plánujete se zúčastnit v budoucnu nějakého online vzdělávacího kurzu? Jak se vám tento vzdělávací model zamlouvá?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Děkuji vám za odpověď 🙂 co teda říkáte na Email Academy? Máte zkušenosti z minulých let? Líbil se vám kurz? Co si myslíte o tom letošním?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!