Malá Kulturní Vložka :)

Na konferenci Internet Marketing 2013 jsem se dozvěděl, že spoustě lidí nedá spát moje fotografie, která je umístěná například na podcastu, nebo na stránce o mě.

Bylo mi řečeno, že to vypadá, jako bych si někde vybral postavu v obleku a vyříznul a vložil tam svou hlavu :).

To mi přišlo opravdu zábavné – rozhodně teda víc než to, že jsem se taky dozvěděl, že na fotce, která je umístěna na webu www.imsraz.cz vypadám, jako bych měl přinejmenším 100 kg :D.

No ale to nic, rozhodl jsem se, že když to vypadá až tak komicky a abyste mi věřili, že jsem to opravdu já a žádná fotomontáž, ukážu vám fotografie, ze kterých tato má rádoby-reprezentativní fotografie vznikla. Alespoň se trošku posmějete :).

Takže tady jsou fotky, které jsem narychlo nafotil a zpracoval tak, abych byl schopen vybrat jednu, kterou umístím na svůj web. Uhádnete, kterou jsem nakonec použil? 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!