Jak Jste Na Tom Na Poli Internetového Marketingu?

otazka

Webové stránky Propagace Na Internetu již brzy oslaví své druhé narozeniny. Za tu dobu návštěvnost pěkně vyrostla a já neumím ani popsat, jak jsem šťastný, že se nám tady komunita tak krásně rozšiřuje…

Moc dobře vím, že tyto stránky navštěvují lidé, kteří jsou na nejrůznějších úrovních znalostí a zkušeností s marketingem a propagací na internetu. Moc mě ale zajímá, jak na tom jste právě Vy!

Vyberte níže jednu z možností, ať vím, jak na tom jste. Vědět, jak na tom jste se znalostmi internetového marketingu, mi umožní vytvářet ještě kvalitnější články a podcasty zaměřené přímo na vaše potřeby.

Proto vás moc prosím, věnujte mi minutku svého času a zaškrtněte, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, jednu z možností.

Jak zkušení jste v marketingu na internetu?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Máte nějaké poznámky nebo požadavky na články a témata, která byste mi chtěli při této příležitosti sdělit? Od toho tady máme komentáře 🙂 klidně pište pište, už se těším…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

5 komentářů u Jak Jste Na Tom Na Poli Internetového Marketingu?

  1. Pepan Mencl napsal:

    Co napsat něco k analytice?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!