Otázka Na Čtenáře: Co Vám Dalo Nejvíce?

otazka

Dnešní otázku na vás – čtenáře bych rád pojal trošku inspirativně. Tento web čte mnoho lidí a věřím, že téměř všichni se neustále vzděláváme.

Proto bych chtěl, aby každý z vás napsal pod článek do komentářů jednu věc, která vám v oblasti internetového marketingu dala, nebo dává nejvíce (nebo o čem si alespoň myslíte, že vám dává nejvíce :)).

Osobně se účastním mnoha akcí, školení, konferencí, čtu mnoho webových stránek a snažím se číst i hodně zahraničních knih (těm českým hrozně dlouho trvá než vyjdou).

A tak bych byl moc rád, kdybychom z tohoto článku udělali zajímavý zdroj informací pro všechny, kteří se o internetový marketing zajímají.

Může se jednat například o:

 • konferenci,
 • knihu,
 • kurz,
 • časopis,
 • školení,
 • pravidelná setkání,
 • webové stránky,
 • blogy,
 • a podobně…

Podělte se s ostatními, třeba pomůžete někomu najít zdroj informací, který vyřeší jeho problém…

Já tedy začnu – mě nejvíce dala kniha Optimize od Lee Oddena, kterou už jsem několikrát na tomto webu vychvaloval (je však dostupná pouze v angličtině). Z toho všeho, co jsem přečetl, mi přišla jako nejkvalitněji napsaná kniha o internetovém marketingu…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

5 komentářů u Otázka Na Čtenáře: Co Vám Dalo Nejvíce?

 1. David Lorincz napsal:

  Mě asi nejvíc dávají spíše psychologické knihy od Dana Arieliho a pak Neurologie. A pak třeba Jak přicházejí dobré nápady.

 2. Peti napsal:

  Mne nejvice daly knihy Ivo Tomana. Jednoznazcne mi to otevrelo oci a pomohlomv marketingu, obsahu tranek, psychologii i kazdodenni komunikace s lidmi. Osobne neunavam konference – pride mi ze jdeje o setkani lidi, kteri si vzajemne honi ego. Omlouvam se vsem koho se to dotklo.
  Studuji taky zivozopisy uspesnych a ctu jejich blogy. Nechci byt na kazde konferenci a mluvit o zkusenostech prumernych kolegu. pokud cgces byt nejlepsi, tak si musis vytvorit vlastni cestu.
  Naopak studuji chovani a reakce lidi. To mi dava nejvice. Ted studuji lidi od Kirse… je to uzany material sledovat radu naeuspesnych jak si hraji na uspesne, siri kolem sebe lzi a utvrzuji se v to jen ve sve uzavrene skupine.

 3. Petr napsal:

  Pěkný článek jako vždy.
  Určitě se hodí do života 🙂

 4. Josef napsal:

  Asi nejvíc mě ovlivnila knížka Tima Ferrisse 4-hodinový pracovní týden. Ale jinak všeobecně jsou to blogy ostatních.

 5. Martin napsal:

  Mně osobně nejvíce dávají blogy od lidí z oboru. Ty si většinou čtu v klidu doma a mám čas nad tím přemýšlet.

  Vyzkoušel jsem i nějaké individuální školení, ale to je vždycky hodně informací v krátkém časovém úseku, takže to nemá pro mě moc velký přínos.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!