Jsem TAM! Co Vy?

Email Academy Online

Tak jsem se díval na poslední Davidovo video zdarma a říkal jsem si „není nad čím přemýšlet„. A ještě nakonec pro prvních 200 lidí speciální dárek :).

Vzhledem k časovému posunu mezi USA a ČR jsem už byl opravdu unavený a řekl jsem si, že se přihlásím ráno (v ČR večer). No a samozřejmě jsem speciální dárek prošvihl :(.

Během prvních 90 minut se totiž přihlásilo 165 lidí (90 minut!!).

Nedá se nic dělat, alespoň že jsem se dostal do Email Academy, letos se už totiž další kolo otevírat nebude a je tedy poslední šance.

Uživatelské rozhraní vypadá skvěle a už jsem si prohlédl úvodní videa 🙂 nemůžu se dočkat, až se to rozjede naplno :).

A co VY? Přihlásili jste se také?

Pokud nemáte zájem, v pořádku….

Pokud však ještě pořád váháte, podívejte se na poslední video zdarma a přihlaste se hned teď, pod videem se po chvíli objeví tlačítko s možností registrace…

Před více než dnem jsem od Davida dostal zprávu, že je již více než polovina míst obsazených. Možnost registrace je otevřená do neděle 25.3.2012 (20:00) nebo do vyprodání míst.

Víte, jak se to říká 🙂 „Kdo zaváhá…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!