Kde Se Dozvědět Více o Affiliate – Provizních Systémech?

Partnerský Program

O provizních systémech již na tomto webu vyšlo několik článků.

Objasnili jsme si, co to provizní systémy jsou a k čemu jsou dobré. V pozdějších článcích jsme si také řekli základní informace o tom, jak kvalitní provizní systém naplánovat, spustit a provozovat.

O affiliate se toho však můžete dočíst a dozvědět mnohem více. I já zde na tomto webu budu nadále zveřejňovat návody a tipy na to, jak co nejlépe využít provizní systém k tomu, abyste zvýšili své zisky.

Pokud je však affiliate středem vašeho zájmu, chystáte se jej implementovat a využívat, nebo byste se chtěli dozvědět více, dnešní článek je přesně pro vás.

V srpnu jsem se zúčastnil nultého affiliate školení v Olomouci. Školení bylo nabité skvělými informacemi, které vám předává specialista na provizní systémy František Szabó. František patří v České republice k nejlepším, co se affiliate týče. Nepochybně se od něj tedy máme všichni co přiučit.

Pokud máte s affiliate již nějakou zkušenost, oceníte pokročilejší informace. Například – jak pracovat se svými partnery, jak vytvářet kvalitní propagační materiály, jak by měly vypadat obchodní podmínky, co partneři mají a nemají rádi a jak samotný provizní systém propagovat a získat tak co nejvíce a co nejlepší partnery.

Naopak – pokud jste v oblasti affiliate naprostým nováčkem, během několika prvních hodin školení vám Franta vše objasní. Pochopíte, že to není žádná raketová věda. Affiliate systém lze aplikovat snad na jakýkoliv obor. Pokud tedy máte nějaké pochybnosti o tom, jestli je pro váš obor provizní systém vhodný, vřele doporučuji se tohoto školení zúčastnit. František má s tímto bohaté zkušenosti a velmi rád vám poradí s vaším konkrétním problémem.

A?! 🙂 získáte také pěkný certifikát o absolvování affiliate školení.

Pro koho jsou tato školení vhodná?

Školení je vhodné pro ty, kteří chtějí pomocí internetu zvýšit zisky. Ať už jste sami svými pány v drobném podnikání nebo marketingovým specialistou v nějaké velké společnosti, můžete díky affiliate dosáhnout vyšších příjmů.

Největším přínosem však affiliate školení bude pro provozovatele jakéhokoli internetového podnikání. Provozujete elektronický obchod, vytváříte webové stránky, design, školíte, programujete nebo jakkoli vyděláváte pomocí internetu? Pak pro vás bude mít toto školení cenu zlata 🙂

Chcete se o affiliate dozvědět více?

Pokud vás tato problematika zajímá, máte možnost se zúčastnit affiliate školení v Olomouci 4.10.2012. Školení je celodenní, v ceně je i oběd a svačinka a také již výše zmíněný certifikát. Zároveň si na školení zasoutěžíte o cenu v hodnotě 1.500,- kč.

Cena školení je 3.490,- kč.

Více informací se dozvíte na www.affiliateskoleni.cz (toto není affiliate/partnerský odkaz).

Proč vám toto školení doporučuji?

Školení vám zde doporučuji proto, že jsem se jej osobně zúčastnil a byl jsem velmi spokojen. Věřím tedy, že bude opravdu užitečné i pro vás…

Co na to říkáte? Chtěli byste se takového školení zúčastnit?

A ti z vás, kteří byli na školení se mnou, jam se vám líbilo?

Podělte se s námi v komentářích 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

2 komentáře u Kde Se Dozvědět Více o Affiliate – Provizních Systémech?

  1. Školení vypadají zajímavě. Myslím, že něco takového tu chybělo, proto držím Františkovi palce.

    • Jakub napsal:

      Přesně tak, ČR je v tomhle dost pozadu, je třeba si rozšiřovat obzory a tohle je skvělá příležitost…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!