Nejzajímavější Webové Stránky o Sociálních Sítích

Marketing na Sociálních Sítích

Sociání sítě jsou v dnešních podmínkách velmi důležitou součástí marketingu jakékoli organizace.

To ale všichni víme.

Dnes jsem si pro vás nachystal to nejzajímavější čtení o sociálních sítích. Pokud se chcete dále vzdělávat v oboru marketingu na sociálních sítích, měli byste znát a sledovat níže uvedené webové stránky. S těmito stránkami se neustále snažím udržovat krok, ať vím o všech novinkách a strategiích, jak sociální sítě využít co nejlépe.

Nejdříve se mrkneme na tuzemské weby…

České webové stránky

Blog Hájedničky obsahuje spoustu zajímavých článků o sociálních sítích, sledujte je a čtěte, patří k elitě co se internetového marketingu v České republice týče.

Z českých webových stránek určitě stojí za zmínku magazín Portiscio, není sice jen o sociálních sítích ale Zdeněk je velmi znalý v daném oboru a jeho články by vám neměly utéct.

Prozatím to ještě není v plném proudu, ale zajímavé informace o sociálních sítích by měly být co nevidět na webu socialnisite.cz. Věřím, že novomajitel na tom usilovně pracuje (a jestli čte tenhle článek, měl by si pohnout ;))

Informace z praxe přináší David Lörincz, který píše svůj osobní blog. Je v oblasti sociálních sítí velmi šikovný a články, které píše jsou velmi kvalitní a neměly byste je prošvihnout.

Některé články se mi také líbily na webu Webžurnálu v sekci o marketingu. Zde se také můžete dozvědět pár zajímavých informací.

Zahraniční webové stránky o sociálních sítích

Kromě již několikrát zmíněných webů, jako Smart Passive Income a ViperChill, kde najdete o sociálních sítích spoustu užitečných informací, bych se dnes rád zaměřil na weby, které se této problematice věnují opravdu naplno…

Na úvod nesmím opomenout celosvětovou autoritu v oblasti internetového marketingu, a tou je SeoMOZ. Na jejich blogu v kategorii sociální sítě najdete tuny informací hodnoty zlata.

Don Crowther, uznávaný specialista na sociální sítě má na svém webu neuvěřitelné množství hodnotných informací. Všemožné sociální sítě a strategie, vřele doporučuji.

Jedním z mých nejoblíbenějších magazínů o sociálních sítích je Social Media Examiner. Články vycházejí často a jsou opravdu přínosné. Doporučuji tento web každý týden zkontrolovat a přečíst nové články.

Stejně jako aktualne.cz, novinky.cz a ostatní zpravodajské servery přinášejí nejnovější informace, online zpravodaj Social Media Today vás bude informovat o každé novince, která se na sociálních sítích objeví. Šup s ním do čtečky 😉

Na závěr mám pro vás ještě jeden web, který se sice na sociální sítě dívá spíše z pohledu velkých organizací, ale i tak se tam dá mnohému přiučit. Mrkněte se na stránky http://www.socialmedia.org/biglist/blog/ čas od času tam najdu moc pěknou případovou studii.

Máte nějaké webové stránky, které by neměly chybět v MOJÍ čtečce? Nemůžu se dočkat, povídejte v komentářích 😉

Líbil se vám článek? Sdílejte jej s ostatními…

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

4 komentáře u Nejzajímavější Webové Stránky o Sociálních Sítích

  1. David Lörincz napsal:

    Díky za zmínku, jsem rád, že můžu pomoci 🙂

  2. Zdeněk Hejl napsal:

    Díky za zmínku Kubo.

    Jinak zajímavý věci o sociálních sítích se objevují taky např. na http://heidicohen.com/ a na http://www.dreamgrow.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!