Otázka na čtenáře: co je pro Vás lepší?

otazka

Máme před sebou poslední červencový týden. Školáci za sebou mají téměř polovinu prázdnin a všichni si užíváme léta a sluníčka (když zrovna neprší :D).

Rád bych využil začátku týdne a položil Vám všem jednu otázku.

Proč byste na ní měli odpovídat? www.propagacenainternetu.cz je tady hlavně pro Vás, pro čtenáře. Cílem číslo 1 je pomáhat lidem propagovat na internetu své vlastní webové stránky. Proto mě zajímá způsob přidávání obsahu, který Vám nejvíce vyhovuje. Tak proto :).

Mám v plánu brzy začít psát další sérii článků a zajímá mě, jestli Vám vyhovuje způsob, kterým byla psána série článků o budování zpětných odkazů, kdy byly jednotlivé části prokládány články na jiné téma. Nebo jestli Vám více vyhovoval způsob psaní série článků o copywritingu, kdy byly jednotlivé části psány rovnou za sebou.

Co je pro Vás lepší? Co Vám více vyhovuje?

Je tedy lepší mít celou sérii článku pohromadě za sebou?

Nebo jednotlivé články prokládat?

Co když někoho téma série článku zrovna příliš nezajímá?

Napište mi svůj názor do komentářů, jsem na něj více než zvědavý :).

Jinak přeji Vám všem, abyste si i nadále užívali léta a sluníčka a… i když prší, je alespoň lepší vzduch no ne? Dívejte se na svět vždy pozitivně 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!