Aktuálně: Prodej Internetového Magazínu Objevit.cz

Prodej Objevit.cz

Před nedávnem se mi do rukou dostala velmi zajímavá informace.

Čekal jsem však, až dostanu povolení ji zveřejnit 🙂

Několikrát jsem se zde (zejména v měsíčních zprávách) zmínil, že jsem docela dlouhou dobu aktivně spolupracoval s Jirkou Rosteckým a psal články pro internetový magazín Objevit.cz.

S Objevit.cz se mi spolupracovalo velmi dobře. Ačkoli je Jirka velmi mladý (19 let) je velmi schopným podnikatelem. Za svůj život postavil na nohy několik projektů a právě Objevit je doposud tím největším. A hádejte co?

Jirka se rozhodl Obevit.cz prodat…

Proč a jak k tomu došlo, si povíme v tomto článku…

Jirka pracoval na magazínu o počítačích a internetu 2 roky. Vybudoval jej z ničeho a jen a pouze s využitím vlastních sil. Chodil na střední školu a pravidelně po škole psal krátké články na svůj internetový magazín.

Časem přišly články od ostatních a později i další redaktoři, kteří plnili Objevit.cz skvělými články, které byly zaměřené na vše, co se týkalo počítačů a internetu.

Jirka mi řekl, že částka, kterou za Objevit.cz obdržel, je pro něj až tím posledním „bonusem„. Objevit mu totiž dalo nejen měsíční výdělek, který často předčí běžný plat, ale hlavně nové přátele, kontakty a zkušenosti.

Tyto věci patří k těm, které mají zpravidla tu největší hodnotu…

Částka, za kterou se magazín Objevit.cz prodal, je však bohužel tajná. Kupující Michal Krčmář si nepřál její zveřejnění a tak jediné, co vám mohu prozradit je, že částka nepřekročila 100.000,- kč.

Proč došlo k prodeji Objevit.cz?

Na tuto otázku mi Jirka odpověděl velmi jednoduše – cítí totiž, že už není nic, co by mu tento projekt mohl dát, v čem by mu mohl umožnit osobní rozvoj.

Navíc chce, aby se Objevit a jeho komunita rozrůstala (je to přecijen jeho miminko :)), proto se rozhodl jej prodat někomu, kdo jej pozvedne na opět vyšší úroveň a kdo se do něj pustí s novým, čerstvým nasazením a chutí.

A Jirka se mohl věnovat svým ostatním projektům, které jej naplňují…

Svůj aktuální projekt Mladý podnikatel chce právě za pomocí financí z prodeje Objevit.cz dále rozvíjet a má s ním velké plány.

Jirka zároveň před nedávnem nastartoval projekt iParťák.cz, kde nabízí služby v oblasti korektury, správy obsahu a copywritingu.

Co čeká magazín Objevit do budoucna?

Jak jsem se dozvěděl od svých přátel, na magazínu Objevit nás nyní čeká opravdová spousta změn a všichni se máme na co těšit. Bohužel nemohu být konkrétnější a na připravované změny si budete muset ještě chvíli počkat.

Každopádně to vypadá, že Objevit míří mnohem dál, než by si kdokoli v době jeho založení dokázal představit 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!