Zajímavé Čtení na Jiných Blozích

Doporučená Četba

Opět jsem si pro vás nachystal shrnutí zajímavých článků napříč blogosférou, které byste si neměli nechat ujít. Pokud jste si tedy níže zmíněné články ještě nepřečetli, vřele doporučuji 🙂

Na úvod bychom mohli začít velmi zajímavým rozhovorem s Michalem Kubíčkem na téma SEO. Michal zde povídá o tom, že SEO není pouze technická záležitost a že je potřeba se na něj dívat jako na soubor různých technik, které vám pomohou s propagací na internetu.

Dále doporučuji článek Draga na téma odkazový profil vašeho webu, na toto téma také napsal pěkný článek Martin Matějka.

Na webu Draga si také můžete přečíst velmi zajímavé informace o tom, jak lze pomocí negativního SEO zničit svou konkurenci, nebo jak využít efektivně vložené Tweety.

Lukáš Pítra – velmi šikovný marketér – napsal článek o Google Webmaster Tools, o typických chybách českých e-shopů, ale také například o tom, že SEO není jednoduchá funkce, kterou stačí zapnout a máte vystaráno.

Opravdu vynikající článek napsal Josef Řezníček na téma Co dělat při penalizaci webu ve vyhledávači. Ten si určitě přečtěte 😉

Česká Blogosféra však není (ani zdaleka) jediným zdrojem informací, podívejme se na to nejzajímavější ze zahraničních webů…

Zahraniční zajímavé články (v angličtině)

Na celém světě je obrovské množství velmi zajímavých, poutavých a hodnotných článků. Není v mých silách (ani záměrem) zde referovat na všechny. Proto zde uvádím jen ty, které mě osobně oslovily nejvíce.

Na blogu Boost Blog Traffic si můžete přečíst skvělý článek o tom, jak napsat zprávu, která se bude šířit virálně a přivede vám mnoho nových návštěvníků.

Skvělou, zábavnou a poutavou přednášku měl Rand Fishkin, která se jmenuje The Content Marketing Manifesto. Randovy přednášky mám moc rád, jsou dynamické a hodnotné, to ale určitě víte, pokud sledujete Whiteboard Friday :).

No a na závěr bych pro vás měl jednu výbornou věc. Copyblogger čas od času vydá nějaký plakát, obrázek. Tyto obrázky jsou velmi motivující a dokážou mě kdykoli nakopnout. Proto doporučuji si je stáhnout, vytisknout a umístit na místo, kde je budete mít neustále na očích. Já si třeba tyto nejdůležitější obrázky umísťuji na pozadí plochy, abych je měl pořád před sebou. Doporučuji si tedy vytisknout a minimálně milionkrát v následujících letech přečíst 10 kroků k lepšímu psaní :).

Máte nějaké skvělé články, které bychom neměli prošvihnout a nejsou uvedeny v tomto článku? Podělte se s námi 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!