Bezhlavé Brouzdání a Hledání Informací? Šetřte Svůj Čas!

Šetříme Čas, protože čas jsou peníze

Určitě to všichni znáte – zajímáte se o nějaké téma, o nějakou problematiku a brouzdáte po internetu. Prohlížíte si nejrůznější webové stránky, blogy, wikipedii, pak se podíváte, jestli nejsou nějaké podcasty v iTunes, nebo zajímavé přednášky na YouTube či Vimeo.

Pobíháte od jednoho webu ke druhému a místo toho, abyste svůj čas využili efektivně, než se vůbec nadějete, je večer a vy jste strávili celý den marněním času při hledání.

A ve výsledku jste si tak akorát naplnili svou čtečku články či odkazy, o kterých vůbec ani nevíte, jestli za to stojí…

No a právě proto bych vám dnes moc rád poradil, jak s tímhle seknout jednou provždy…

Co kdyby všechny informace, které za to stojí, byly na jednom míste? 🙂

Dnes bych vám moc rád a s velkým nadšením představil projekt, za kterým stojí mí dobří přátelé Honza Kvasnička a David Lörincz. Oba jsou velmi schopnými a znalými v oblasti marketingu (nejen) na internetu.

Projekt se jmenuje Šetříme Čas, protože čas jsou peníze. Na těchto webových stránkách najdete vybrané články, videa, přednášky, prezentace, knihy a tuny dalších informací, které jsou hodnocené jako přínosné a kvalitní.

Cílem tohoto projektu je naservírovat vám hodnotné informace na stříbrném podnose až pod nos, aniž byste museli hnout prstem. Oddělit zrna od plevele a vyfiltrovat ty kvanta informací, které nestojí za nic…

Na webu dokonce najdete kalendář akcí a plány srazů, které se všudemožně konají. Věřte tomu, že připravit něco takového (a hlavně – udržovat to v chodu) není nic jednoduchého. Kluci se neustále vzdělávají, sbírají informace a doporučení a to, co uznají za kvalitní a hodnotné – to zveřejní na webu setrimecas.cz.

Vřele doporučuji tyto webové stránky omrknout a naučit se je navštěvovat kdykoli budete potřebovat získat nějaké informace…

Ještě na závěr článku přikládám představení projektu ŠetřímeČas v podání Davida Lörincze z posledního Internet Marketing Srazu.

 

Dívali jste se na webové stránky setrimecas.cz? Co na ně říkáte?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

2 komentáře u Bezhlavé Brouzdání a Hledání Informací? Šetřte Svůj Čas!

  1. Pepan Mencl napsal:

    Vypadá to úžasně, akorát mi přijde při pohledu na sloupec vpravo, že bych nemohl dělat nic jiného než být na školení konferenci srazu a tak 😀 Nicméně dobrá práce, líbí se mi to, už odebírám zpravodaj.

    • Jakub napsal:

      Tady si máš právě vybrat jen to, co je pro tebe důležité, tak abys právě nemusel být pořád někde mimo nebo číst stovky článků 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!