Jaký byl SEORestart 2014?

SeoRestart

Byli jste na SEORestartu 16.6.2014?

Já jsem se tam bohužel nedostal, jsem zavalený prací a do Prahy mám cestu až dnes, kdy se chystám na posezení se Seznamem ohledně spamu v e-mailech.

Přesto bych na vás měl prosbu – byli jste na SeoRestartu?

Napsali jste report?

Pošlete mi prosím odkaz, buď na můj e-mail, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a já odkaz na váš článek umístím přímo sem :) tak prosím posílejte!

PS: Ano, cítil jsem se přesně jako na obrázku z www.seojedobro.cz.

Reporty ze SEORestartu 2014:

Moc děkuji oběma, kteří se mi prozatím ozvali. A pokud ještě píšete další, pošlete mi je prosím. Vaše reporty jsou super a jsem rád, že se alespoň touhle cestou mohu dozvědět část zajímavých informací, které na SEORestartu zazněly…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

2 komentáře u Jaký byl SEORestart 2014?

  1. Pingback: Jaký byl SeoRestart 2014? | RSS ze světa

  2. Odry napsal:

    Jsou někde informace, kolik bylo na SEO Restartu lidí?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!