Internet Marketing Sraz je na světě + První Setkání

Internet Marketing Sraz

Vážení čtenáři, je mi ctí oznámit spuštění projektu Internet Marketing Sraz :). O tom, že plánuji spustit tento projekt jsem se zmínil již dříve.

A teď je to tady!

Pokud vás zajímá podnikání na internetu, optimalizace stránek, copywriting, email marketing, affiliate či cokoli, co souvisí s internetovým marketingem, Internet Marketing Sraz je přesně to, co vám v Ostravě chybělo. Na webových stránkách je již zveřejněn termín a místo prvního srazu. Srazy jsou samozřejmě zcela zdarma!

Pokud jste tedy z Ostravy nebo okolí, doufám, že se na nás příjdete podívat a popovídat si s námi.

Cílem těchto srazů je seznámit se s ostatními, kteří se zajímají o internetový marketing a podnikání na internetu. Určitě zde najdete nové přátele, možná také obchodní partnery.

První Internet Marketing Sraz v Ostravě se bude konat ode dneška přesně za 14 dní, tedy v úterý 29.5.2012 v 18:00 v prostorách nového coworkingového centra Viva Ostrava.

Takže, nebudu vás déle napínat 🙂

Webové stránky Internet Marketing Sraz.

Facebooková stránka Internet Marketing Sraz.

A Facebooková stránka události – První Internet Marketing Sraz v Ostravě. Přihlašte se! 🙂

Více informací a pohled do zákulisí vám přinesu v pozdějším článku 🙂

Prosím vás o sdílení tohoto článku, aby co nejvíce lidí, kteří jsou z Ostravy a jsou v tomto oboru samotní, mohlo dorazit na první sraz a poznat nové přátele. Nikdy nevíte, kdo z vašich přátel/followerů může být z Ostravy a právě teď potřebuje společnost stejně naladěných lidí 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

1 komentář u Internet Marketing Sraz je na světě + První Setkání

  1. Pingback: V Zákulisí: Jak Vznikl Internet Marketing Sraz | Propagace na internetu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!