Webtrh Sraz Olomouc 4.5.2012

Webtrh sraz Olomouc 4.5.2012

Ještě než se pustíme do samotného článku, omlouvám se za nedokonalou fotografii, nějak jsme všichni v zápalu diskuze zapomněli fotit 🙂

Nějakým úplně záhadným způsobem jsem se v pátek 4.5. ocitl na srazu Webtržníků v Olomouci 🙂

Tedy původně jsme se o tom s Machremhoumrem bavili, že bychom tam mohli zajet a že by to mohlo stát za to. Nějak jsme se ale nedomluvili a tak jsem to pokládal za mrtvé. Byl jsem velmi zaskočen, když mi Houmr volal 3 hodiny před odjezdem, ať se připravím, že jedeme :).

Vůbec se mi nechtělo přeorganizovávat celý den. Jenže – věděl jsem, že když nepojedu, Houmr mi druhý den vylíčí, jak to bylo úžasné a o co všechno jsem nepřišel. Tak jsem se rozhodl že pojedu stůj co stůj.

Všechno jsem zařídil (byl jsem právě v práci), rychle jsem zajel domů, převlékl se a vyrazili jsme do Olomouce.

Pravda… Na Webtrhu nejsem aktivním účastníkem, i když to mám mezi svými úkoly už dlouho. Času se mi nedostává a vždy se objeví něco, co má vyšší prioritu. Na Webtrh se občas podívám, jaké weby jsou na prodej a tím to končí. S komunitou tedy příliš obeznámen nejsem. Přesto jsem ihned po příjezdu spatřil několik povědomých tváří :).

Také jsem byl velmi příjemně překvapen, když jsem se představil a zaslechl ohlasy několika lidí, že mě i mé stránky znají… Byl to skvělý pocit 🙂

Konečně jsem se osobně setkal s Františkem Szabó (affilblog.cz a linkmonitor.cz), Máriem Roženským (bugovo.com a affilbox.cz), byl tam také Honza Kvasnička (kvasnickajan.cz), Jan Linhart (seolinhart.cz) a mnoho dalších.

Akce začala v 18:00 a my jsme dorazili až po půl sedmé, všechno již bylo v plném proudu. Po představení každého účastníka začala volná diskuze. Za celý večer jsem se dozvěděl o mnoha nových projektech, mnoha nových lidech, o kterých jsem předtím nevěděl a jsem moc rád, že jsem se nakonec přesvědčil a jel.

Pokud se zajímáte o podnikání na internetu, marketing, různé projekty a podobně, není nic lepšího, než se scházet s lidmi, kteří mají podobné záměry (jak jsem se zmínil – i já chystám velmi brzy srazy zájemců o podnikání a marketing na internetu, právě dolaďuji detaily ;)). O akcích a srazech Webtrhu se dozvíte v sekci Akce a srazy. Přímo o tomto setkání se dočtete v příspěvku 18. sraz webtrhu v Olomouci.

Ať už na internetu pracujete na jakémkoli projektu, účastněte se podobných eventů. Bavit se s ostatními vám dodá spoustu motivace a inspirace a hned budete vědět, že nejste na celém světě jen vy, blogy a YouTube 😉

PS: Tento měsíc vám již představím svůj nový projekt. Doufám, že pokud jste z Ostravy nebo okolí, tak na první sraz dorazíte. Opravdu se velmi těším 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Do polí níže zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získáte okamžitý přístup k e-mailovému rychlokurzu optimalizace www stránek a jako bonus obdržíte elektronickou publikaci Webové stránky snadno & bez znalostí, která vám objasní základy správně vytvořených www stránek i když jste naprostým laikem v oboru.


Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně. Sám nesnáším spam!

4 komentáře u Webtrh Sraz Olomouc 4.5.2012

 1. David Lörincz napsal:

  Si kuř, že dorazím 🙂

  • Jakub napsal:

   Ahoj Davide, tak to jsem rád, prozatím spousta lidí slibuje, že na první sraz určitě dorazí, jsem vážně zvědav, jak to ve finále dopadne 🙂

 2. Kvasnička Jan napsal:

  Sraz byl super a doufám, že ještě bude spousta takových. Na nový projekt se těším a jsem hodně zvědavý. Sice jsi něco o projektu nakousl posledně, ale jsem zvědav, jak to bude ve finále vypadat. Včera jsem se účastnil https://www.facebook.com/StartupCampOstrava a bylo to hodně zajímavé. Mohl bys tam svůj projekt prezentovat.

  • Jakub napsal:

   Zdravím Honzo, StartupCampOstrava vypadá zajímavě, snad se o příštím dozvím dříve než pozdě 🙂 🙂 jinak zapřemýšlím o tom, že bych to tam zkusil prezentovat. Potřebuju hlavně naplánovat první setkání (přemýšlím nad časem a místem) a pak to dostat mezi lidi, no uvidíme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako jméno uvádějte prosím své opravdové jméno nebo přezdívku. Komentáře, které místo jména obsahují název firmy, webových stránek nebo klíčová slova jsou automaticky mazány!